Weekend ignacjański: Ćwiczenia duchowe drogą do Boga

ignacjanskiZapraszamy na weekendowe skupienie w dynamice rekolekcji ignacjańskich: w milczeniu, na medytacji (w oparciu o zaproponowane punkta), adoracji oraz na drodze ignacjańskiego rachunku sumienia. Jest to okazja do zatrzymania się i wyciszenia dla osób, które uczestniczyły już przynajmniej w Fundamencie Ćwiczeń Duchowych lub rekolekcjach w życiu codziennym. Idea skupienia narodziła się z potrzeby serca: znaleźć czas w ciągu roku na osobiste wyciszenie i zatrzymanie, na spotkanie z Bogiem i ze sobą, by móc w dalszej codzienności powrócić do ćwiczeń duchowych, które z jakiegoś powodu zostały zaniedbane.

Skupienie poprowadzi o. Dariusz Michalski SJ, kustosz Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Poznaniu, rekolekcjonista.

 

Termin: 26-28 stycznia 2018

MiejsceDom Rekolekcyjny św. Józefa prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Misjonarek Chrystusa Króla dla Polonii Zagranicznej w Poznaniu: ul. Sióstr Misjonarek 10, 61-680 Poznań (Morasko). 


Koszt sesji to 160 zł razem z zakwaterowaniem w 2 i 3 osobowych pokojach z łazienkami. Ilość miejsc ograniczona.

Zapisy odbywają się poprzez wypełnienie FORMULARZA oraz wpłatę zaliczki w wysokości 30 zł w ciągu 7 dni od daty zgłoszenia na konto:
25 1140 2017 0000 4002 1145 4446
Fundacja Jezuickiego Ośrodka Kultury i Rozwoju VINEA,
ul. Szewska 18, 61-760 Poznań

Kontakt w sprawie sesji: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

PLAN do pobrania poniżej