„Rodzice w akcji” - warsztaty dla rodziców dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

Termin: 4-5 marca 2017

gajdy1Opis : Jako rodzice każdego dnia zadajemy sobie wiele pytań związanych z wychowaniem dzieci. Zdarza się, że bezradnie rozkładamy ręce lub wychodzimy z siebie, żeby osiągnąć upragnioną przez nas reakcję naszej pociechy. Czy przypadkiem nie popełniliśmy gdzieś błędu? 

Jak stawiać granice, jakie są dwa skrzydła dojrzałej miłości rodzicielskiej, jak postępować, gdy jako rodzice mamy różne zdania – na te i podobne zagadnienia postaramy się znaleźć praktyczne odpowiedzi. W czasie warsztatów będziesz mógł sprawdzić, czy w twoim domu panuje porządek (systemowy ;)

Zapraszamy szczególnie małżonków ! 

 

Czas trwania : sobota 9.00 - 17.00, niedziela 9.00 - 13.00

Koszt uczestnictwa : 150 zł od osoby, 230 od małżeństwa

 

Prowadzący : Monika Gajda- pedagog ogólny i specjalny, choreoterapeutka i terapeuta chrześcijański.

Wspólnie z mężem Marcinem prowadzącą działalność terapeutyczną, konferencyjną i rekolekcyjną. Małżonkowie są autorami książek: „Rodzice w akcji" oraz „Rozwój. Jak współpracować z łaską?". więcej na stronie http://www.gajdy.pl

Zapisz się na ten warsztat

 1. Imię i nazwisko(*)
  Uzupełnij
 2. Wiek(*)
  Uzupełnij
 3. Wydarzenie(*)
  Zaznacz jedną z opcji
 4. E-mail(*)
  Podaj prawidłowy adres
 5. Telefon(*)
  Uzupełnij
 6. Wiadomość (np. oczekiwania)
  Nieprawidłowe dane
 7. Przepisz kod(*)
  Przepisz kod
  OdświeżNieprawidłowe dane
 8. warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza i wpłata zaliczki wysokości 50 zł od osoby na konto: 25 1140 2017 0000 4002 1145 4446

  Liczba uczestników ograniczona. Warsztat nie odbędzie się przy zbyt małej ilości zgłoszeń (zaliczka płatna przy zgłoszeniu będzie wówczas zwrócona)