Bóg, który szuka człowieka - warsztaty

Prawdy i iluzje o naszej relacji z Bogiem – podstawy rozeznawania duchowego.

 

tree 2420038 960 720 2Termin : 16 grudnia 2017

Zaufać czy działać? Wierzyć czy zasłużyć sobie?  Mówić czy słuchać? Stosować zasady czy czuć się wolnym? Pościć czy nie pościć? Z tymi i podobnymi dylematami borykamy się zarówno współcześni Jezusowi, jak i my dzisiaj. Co więc jest prawdą a co iluzją, co drogą do Niego a co oddalaniem? 

Bóg i ja – najważniejsza relacja Miłości! Pragnie jej On i my pragniemy. On szuka nas a my szukamy Jego, wychodzi nam naprzeciw a my staramy się do Niego „doskoczyć”. Czemu tak trudno się nam odnaleźć - spotkać?

Warsztaty będą próbą zbudowania podstaw do rozeznawania duchowego w codzienności. Spoglądając na karty Biblii odnaleźć możemy wiele ludzkich zmagań: niewierności ludzi wyprowadzonych z niewoli a później błądzących w podążaniu za Nim i wierności Boga, który wychowując, nigdy człowieka nie zostawia – szuka go nieustannie. 

 

 


czas trwania 10.00-18.00

koszt warsztatu 120 zł

prowadzący: Maria Nowosadko - doktor teologii duchowości i polonistka, o. Robert Bujak SJ - rekolekcjonista, duszpasterz akademicki, psycholog, rektor kolegium oo. Jezuitów w Warszawie.

Zapisz się na ten warsztat

 1. Imię i nazwisko(*)
  Uzupełnij
 2. Wiek(*)
  Uzupełnij
 3. Wydarzenie(*)
  Zaznacz jedną z opcji
 4. E-mail(*)
  Podaj prawidłowy adres
 5. Telefon(*)
  Uzupełnij
 6. Wiadomość (np. oczekiwania)
  Nieprawidłowe dane
 7. Przepisz kod(*)
  Przepisz kod
  OdświeżNieprawidłowe dane
 8. (*)
  Wymagane
 9. (*)
  Wymagane
 10. Nieprawidłowe dane