Alfabet komunikacji NVC

nvc1termin: 27 stycznia 2018

opis: Warsztat dla osób pragnących budować lepszą relację z sobą i z innymi ludźmi.

W trakcie warsztatów będziesz mógł lepiej poznać siebie, wejść w głąb własnych relacji, poznać swoje uczucia i potrzeby oraz  nauczyć się je wyrażać. Doświadczysz w jaki sposób twoje przekonania wpływają na otocznie. W czasie warsztatów poznasz narzędzie rozwijające  umiejętność empatycznego reagowania w sytuacjach trudnych i konfliktowych dzięki któremu nauczysz się wyrażać siebie i przyjmować innych z empatią. Nie wykluczone, że już od tej pory będziesz czuć bliskość i więź z tymi, którzy do tej pory wyzwalali w Tobie irytacje.

Na zakończenie otrzymasz informacje zwrotną od pozostałych uczestników treningu oraz prowadzących 

Czas trwania : 10.00 -18.00  

Koszt uczestnictwa: 120 zł 

Prowadzący: 

Renata Zakęs – z wykształcenia pedagog. Porozumienie Bez Przemocy wg Marshalla Rosenberga odkrywa od 8 lat. Uczestniczyła w warsztatach NVC prowadzonych przez Annę Mills, Sylwestra Słomskiego, Joannę Gęsicką, Annę Wyrwicką. W 2015 roku zainicjowała i współtworzy treningi komunikacji i rozwiązywania konfliktów. Prywatnie żona i matka.

 Anna Domecka - psycholog pracujący w nurcie systemowym, od 13 lat współpracuje z Salezjańską Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Poznaniu, miłośniczka gór i biegów długodystansowych, obecnie w trakcie zdobywania uprawnień certyfikatu Terapeuty Systemowego.

Zapisz się na ten warsztat

 1. Imię i nazwisko(*)
  Uzupełnij
 2. Wiek(*)
  Uzupełnij
 3. Wydarzenie(*)
  Zaznacz jedną z opcji
 4. E-mail(*)
  Podaj prawidłowy adres
 5. Telefon(*)
  Uzupełnij
 6. Wiadomość (np. oczekiwania)
  Nieprawidłowe dane
 7. Przepisz kod(*)
  Przepisz kod
  OdświeżNieprawidłowe dane
 8. warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza i wpłata zaliczki wysokości 50 zł od osoby na konto: 25 1140 2017 0000 4002 1145 4446

  Liczba uczestników ograniczona. Warsztat nie odbędzie się przy zbyt małej ilości zgłoszeń (zaliczka płatna przy zgłoszeniu będzie wówczas zwrócona)