Wydrukuj tę stronę

Małżeńska Akademia Rozwoju 20.11.2018

akademia malzenska

Małżeńska Akademia Rozwoju w Fundacji Vinea 

po raz drugi  już 10 listopada 2018 godz.10.30-13.00 i 14.00-16.30 

Zapraszamy do udziału w seminariach małżeństwa i narzeczonych chcących rozwijać i pogłębiać swoją więź i budować trwałą i satysfakcjonującą relację małżeńską.

Spotkania będą miały charakter praktyczny i teoretyczny. 

W trakcie spotkań podejmiemy tematy: 

  1. Komunikacja bez przemocy. Jak rozmawiać o wzajemnych potrzebach.
  2. Rozbrajanie konfliktów.

Seminaria mają stanowić drogowskaz w stronę dojrzałej i harmonijnej komunikacji w małżeństwie. 

Wstęp wolny po uprzednich zapisach: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Seminaria poprowadzą :

Anna Domecka - psycholog, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Terapeuta, pracuje w nurcie systemowym. W Poradni VINEA prowadzi warsztaty i grupy rozwojowe z zakresu komunikacji NVC. Współpracuje z Salezjańską Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Poznaniu. Koordynator Poznańskiej Wspólnoty Akademii Miłości.

Renata Zakęs- pedagog, absolwentka WSZ „Kadry dla Europy. Jest doradcą personalno-zawodowym, certyfikowanym konsultantem Kompasu Kariery (Edukacja Finansowa Crown). Współtworzy warsztaty i treningi komunikacji empatycznej i rozwiązywania konfliktów, inspirowane „Porozumieniem bez przemocy” Marschala Rozenberga. Swój warsztat pracy nieustanie doskonali, m.in. 2017 roku ukończyła Intensywny Kurs Mediacji (Akademia NVC).