Warsztaty dla ciała

Czy czujesz swoją wartość ? warsztaty odkrywania prawdy o sobie

wartosc Termin: 10.12.2016

Opis:  Odkrywanie i przyjęcie prawdy o sobie nie jest proste - człowiek woli nie widzieć, nie słyszeć i nie czuć, żeby nie konfrontować się z tym co trudne, słabe, biedne. Z drugiej strony zobaczenie siebie prawdziwie to akt odwagi, droga do uwolnienia, do oddychania pełną piersią, do życia i do tego chcemy Państwa zaprosić proponując ten warsztat. „Poznacie prawdę a prawda Was wyzwoli”- Ewangelia św. Jana 

Na spotkanie zapraszamy osoby, które mają odwagę zmierzyć się z prawdą o sobie samym. W psychologii nazywamy to wglądem, w teologii - pokorą. Poczucie własnej wartości to akt czucia siebie samego w prawdziwy sposób. Żeby to zrobić trzeba odkryć, które fragmenty w nas są fałszywe. Fałszywe części powstają w toku naszego rozwoju, tak żeby sobie radzić z trudnymi sytuacjami czy przeżyciami. Tak, żeby chronić naszą tożsamość przed zagrożeniem. Kiedyś działały, ale teraz sprawiają, że żyjemy w izolacji, ograniczeniu czy w bólu. Co zrobić, żeby uwolnić się od tych masek? Co się stało, że musieliśmy je założyć? Jak poczuć swoją wartość? Jak wzmocnić czy odbudować poczucie własnej wartości? Na te i inne pytania spróbujemy odpowiedzieć na warsztacie i zainspirować Państwa do zmiany.

Czas trwania: 10.00 - 17.00

Koszt uczestnictwa: 140 zł od osoby

Prowadzący

Dominika Wernio - Absolwentka psychologii klinicznej i osobowości UKSW w Warszawie. Ukończyła kurs psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej. Od kilku lat zajmuje się psychoterapią osób dorosłych, poradnictwem dla rodziców, psychoterapeutyczną pomocą okołoporodową oraz psychoedukacją młodzieży. W Fundacji INIGO prowadzi konsultacje psychologiczne, poradnictwo psychologiczne, psychoterapię indywidualną oraz warsztaty. 

Katarzyna Solka-Dąbrowska - Psycholog, psychoterapeuta. Ukończyła studia psychologiczne w SWPS i całościowe 4-letnie szkolenie psychoterapeutyczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym (specjalistyczne podyplomowe szkolenie rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej). Ukończyła również kurs mediatora rodzinnego w Polskim Centrum Mediacji. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w Klinice Nerwic IPiN, we współpracy z TPD, w Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie, w prywatnym ośrodku leczenia zaburzeń odżywiania oraz w gabinecie prywatnym. Od kilku lat zajmuje się przede wszystkim psychoterapią indywidualną i grupową osób dorosłych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów PTP. W Fundacji INIGO prowadzi konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną i grupową, warsztaty.

BRAK WOLNYCH MIEJSC, zapisy na listę rezerwową

Fundacja Jezuickiego Ośrodka Kultury i Rozwoju VINEA

ul. Szewska 18, 61-760 Poznań 
numer konta: 25 1140 2017 0000 4002 1145 4446

Administrator Ochrony Danych Osobowych: rodo@vinea.org.pl

Poradnia VINEA

ul. Szewska 18A, 61-760 Poznań

poradnia@vinea.org.pl

SEKRETARIAT CZYNNY:
poniedziałek - piątek godz. 12:30 - 16:30
tel. 797 907 154

Dane rejestrowe

NIP: 7781469674

REGON: 301366142

KRS: 0000348563

© Fundacja Vinea - pomoc psychologiczna Poznań 2020
Wdrożenie i opieka: Joomla Solmedia.pl

Wesprzyj nas