Wydrukuj tę stronę

Konflikt mile widziany NVC /cz. II/

NVC porozumienie

Termin: 12 stycznia 2019 (sobota), godz. 9.30-17.00

Opis: Zapraszamy na warsztat osoby pragnące budować piękniejszą relację z sobą i z innymi ludźmi na fundamencie konfliktu.

Zapraszamy osoby, które poznały narzędzie NVC na wcześniejszych naszych warsztatach lub warsztatach prowadzonych przez inne osoby lub zapoznały się z literaturą w temacie "Porozumienia bez przemocy " wg Marshalla Rosenberga

- Podczas zajęć weźmiemy pod lupę nasze spory i skupimy się na wartości jaką niesie konflikt.
- Doświadczać będziemy nowej perspektywy widzenia spraw oraz naszego rozmówcy;
- Rozwijać będziemy umiejętność słuchania innych z empatią.
- Poprzez ćwiczenia uczyć się będziemy budować mosty zamiast murów;
- Poszukiwać będziemy pomysłów na porozumienie z osobą/osobami, które do tej pory wyzwalały w nas nieprzyjemne emocje (np. złość, irytację)

Koszt: 120 zł

Czas trwania: 9.30-17.00 /z godzinną przerwą ok. g. 13.00-14.00/

Miejsce: Poradnia psychologiczno- duchowa VINEA , Szewska 18a

Prowadzący:

Anna Domecka - psycholog, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Terapeuta, pracuje w nurcie systemowym. W Poradni VINEA prowadzi warsztaty i grupy rozwojowe z zakresu komunikacji NVC. Współpracuje z Salezjańską Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Poznaniu. Koordynator Poznańskiej Wspólnoty Akademii Miłości.

Renata Zakęs - pedagog, absolwentka WSZ „Kadry dla Europy. Jest doradcą personalno-zawodowym, certyfikowanym konsultantem Kompasu Kariery (Edukacja Finansowa Crown). Współtworzy warsztaty i treningi komunikacji empatycznej i rozwiązywania konfliktów, inspirowane „Porozumieniem Bez Przemocy” Marschalla Rozenberga. Swój warsztat pracy nieustanie doskonali, m.in. 2017 roku ukończyła Intensywny Kurs Mediacji (Akademia NVC).

Formularz zapisu na warsztaty:

Uzupełnij

Uzupełnij

Podaj prawidłowy adres

Uzupełnij

Nieprawidłowe dane

Przepisz kod
Odśwież Nieprawidłowe dane

Wymagane

Wymagane

Nieprawidłowe dane