Wydrukuj tę stronę

Walentynki z NVC

razem1Termin: 16 lutego 2019 (sobota), godz. 9.00-15.00

Opis: Zapraszamy do udziału w warsztatach wszystkie pary, małżeństwa, narzeczonych chcących rozwijać i pogłębiać swoją więź i budować trwałą i satysfakcjonującą relację. Spotkanie będzie miało charakter praktyczny i teoretyczny. Praca odbywać się będzie w parach jak i indywidualnie. Nie zabraknie czasu na rozmowę o ważnych tematach. Jeśli jesteś gotów na szczere spotkanie ze swoim partnerem to spotkanie jest dla Ciebie.

Dojrzałość, szczerość, prostota, empatia... rozwijajmy je w sobie wzajemnie.

W trakcie spotkania podejmiemy tematy:

Cz. I - Budowanie porozumienia - jak rozmawiać o wzajemnych potrzebach.

Cz. II - Rozbrajanie konfliktów. Jak rozmawiać z miłością, gdy się różnimy?

Koszt: 170 zł / para

Czas trwania: 9.00-15.00 /przerwa na obiad g. 13.00/

Po warsztatach zapraszamy na wspólną Mszę Św. w intencji wszystkich par obecnych na spotkaniu o rozwój miłości w związku

Miejsce: Poradnia psychologiczno - duchowa VINEA, Poznań, ul. Szewska 18a

Prowadzący:

Anna Domecka - psycholog, absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Terapeuta, pracuje w nurcie systemowym. W Poradni VINEA prowadzi warsztaty i grupy rozwojowe z zakresu komunikacji NVC. Współpracuje z Salezjańską Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Poznaniu. Koordynator Poznańskiej Wspólnoty Akademii Miłości.

Renata Zakęs - pedagog, absolwentka WSZ „Kadry dla Europy. Jest doradcą personalno-zawodowym, certyfikowanym konsultantem Kompasu Kariery (Edukacja Finansowa Crown). Współtworzy warsztaty i treningi komunikacji empatycznej i rozwiązywania konfliktów, inspirowane „Porozumieniem bez przemocy” Marschala Rozenberga. Swój warsztat pracy nieustanie doskonali, m.in. 2017 roku ukończyła Intensywny Kurs Mediacji (Akademia NVC).

Formularz zapisu na warsztaty:

Uzupełnij

Uzupełnij

Podaj prawidłowy adres

Uzupełnij

Nieprawidłowe dane

Przepisz kod
Odśwież Nieprawidłowe dane

Wymagane

Wymagane

Nieprawidłowe dane